Opublikowany w KOSMETYKA, Zdrowie

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Przyjemne z pożytecznym.

Medycyna estetyczna oferuje różnorodne zabiegi. Są toż między innymi zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Na przykład laseroterapia, czy biorezonans. Gabinety kosmetyczne wykorzystują także inne osiągnięcia naukowe. Wykorzystują na przykład nowości chemiczne. Bardzo skuteczne są dla przykładu zabiegi mikrodermabrazji, zabiegi liftingujące czy zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego czy retinol. Oczywiście możemy u kosmetyczki skorzystać także z tradycyjnych usług, które również dobrze poprawią nasz wygląd. Należą do nich na przykład depilacja, makijaż dzienny, czy wieczorowy oraz manicure klasyczny. Choć a w tych tradycyjnych zabiegach możemy znaleźć nowości.

Manicure hybrydowy jest stosowany od niedawna. Również w dziedzinie depilacji mamy do czynienia z nowościami. Niezwykle skuteczna depilacja laserowa. Depilację laserową możemy zastosować tak jak tradycyjną na każdy obszar ciała. Mamy więc depilację nóg lub bikini. Do bardziej specjalistycznych zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym potrzeba innego rodzaju urządzeń. Istnieją przyrządy do wykonywania mikrodermabracji.

Istnieją takie do sterylizowania sprzętu, który wykorzystywany jest na przykład przy wypełnianiu ust kwasem hialuronowym. Do depilacji laserowej potrzeba oczywiście odpowiedniego lasera z różnymi głowicami. Jeśli w gabinecie kosmetycznym przeprowadzane są terapie biorezonansem to również taki mebel musi być kosmetyczka.