Opublikowany w Gastronomia

Oprogramowanie dla hoteli to innowacyjne rozwiązanie, na które warto postawić

Hotelarstwo to branża, która cały czas się rozwija. Pojawiają się w niej nowe urządzenia, których zadaniem jest ułatwienie pracy wszystkim działom. Do tego celu służy też oprogramowanie dla hoteli. Zobacz, czemu warto na nie postawić.

Profesjonalne oprogramowanie dla hoteli

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nasze najnowsze osiągnięcie, jakim jest inteligentne oprogramowanie dla hoteli, które pozwala na profesjonalne, kompleksowe i nowoczesne zarządzanie tego typu obiektami. Program przeznaczony jest zarówno dla małych, jak i dużych hoteli, a także dla małych pensjonatów, zajazdów i innych ośrodków wypoczynkowych. Dzięki naszemu oprogramowaniu będziecie mieli Państwo możliwość sprawnego i efektywnego zarządzania obiektem.
Nasze oprogramowanie dla hoteli umożliwia śledzenie i prowadzenie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem hotelu, poczynając od prowadzenia kartotek i statystyk wyposażenia hotelu i poszczególnych pokoi.
Program pozwala dokonywać rezerwacji pokoi online i śledzić na bieżąco obłożenie obiektu. Klienci z łatwością dokonają wygodnej rezerwacji online, a Państwo sprawnie będą mogli ją potwierdzić. Można w nim układać czytelne grafiki obłożenia, grafiki rezerwacji pokoi dla gości, a także grafiki dla personelu hotelowego. Umożliwia on prowadzenie książki meldunkowej, a także stworzenie bazy klientów, list mailingowych, a przede wszystkim gwarantuje bezpieczne przechowywanie i przetwarzanie danych klientów.

Jakie funkcje ma oprogramowanie dla hoteli?

W tym programie z łatwością wystawią Państwo również faktury i rachunki dla osób korzystających z Państwa usług. Dzięki niemu mogą Państwo również kontrolować stan zamówień i zapotrzebowanie na produkty potrzebne do hotelu.
Program jest bardzo łatwy w obsłudze i nie wymaga wielu czasochłonnych szkoleń personelu. zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wiosennej promocji, w ramach której przez trzydzieści dni mogą Państwo bezpłatnie wypróbować oprogramowanie dla hoteli. Nasz program to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Państwu na sprawne zarządzanie hotelem i zaoszczędzi czas, który zamiast na układanie papierów, będą mogli Państwo wykorzystać na rozwój działalności i obsługę gości. W celu skorzystania z powyżej przedstawionej oferty, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami, celem umówienia się na darmową prezentację naszego najnowszego dzieła, jakim jest oprogramowanie dla hoteli.

Dodaj komentarz