Opublikowany w Uncategorized

JIRA szkolenie – doskonała pomoc dla biznesu

Wiele sprawnie prosperujących firm na pewnym etapie rozwoju zderza się z tym samym problemem – źle działającą komunikacją. Wiąże się to z ogromem informacji, jakie muszą przepływać między poszczególnymi pracownikami lub działami, które są niezbędne do zachowania ciągłości pracy w przedsiębiorstwie. Problemy z komunikacją, jeśli będą narastać, w pewnym momencie mogą wręcz paraliżująco wpłynąć na główną działalność danej firmy. Dlatego też warto zawczasu zadbać o to, by przepływ informacji w firmie był płynny i przejrzysty. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z dedykowanych temu celowi narzędzi – takich jak na przykład oprogramowanie JIRA i ich szkolenie – http://jirasolutions.pl/uslugi/szkolenia/.

JIRA szkolenie – co warto wiedzieć?

Decydując się na tego typu szkolenie, masz do dyspozycji wiedzę i doświadczenie wysokiej klasy specjalistów, którzy służą pomocą na każdym etapie nauki posługiwania się oprogramowaniem JIRA. Dlatego też poleca się je zarówno dla pracowników, którzy dopiero pierwszy raz mają styczność z tym narzędziem, gdyż jest ono dopiero wdrażane w firmie, jak i dla osób, które posiadają już jakąś wiedzę i umiejętności w tym zakresie, jednak chcą je poszerzać. Również administratorzy mogą skorzystać z JIRA szkoleń, by usystematyzować zdobyte wcześniej informacje czy też zdobyć nowe umiejętności w związku ze skorzystaniem z nowych modułów proponowanych w ramach systemu.

JIRA szkolenie obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, podczas której szkolony personel ma możliwość pod okiem profesjonalnych szkoleniowców uczyć się obsługi tego narzędzie usprawniającego procesy komunikacyjne. Dzięki temu istnieje możliwość odpowiedzi na bieżące pytania pojawiające się w wyniku praktycznego korzystania z programu. Ten sposób gwarantuje sukces wdrożenia oprogramowania JIRA w Twojej firmie, gdyż nie będzie sprawiał problemów korzystającym z niego pracownikom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by usprawnić komunikację i przepływ informacji, bo jesteś świadom tego, że wpłynie to pozytywnie na rozwój Twojego biznesu, rozważ skorzystanie z JIRA szkoleń. To inwestycja w dobrą przyszłość. A wykorzystanie odpowiednio skonfigurowanego i dobranego do Twoich potrzeb oprogramowania może w znacznym stopniu wpłynąć na usprawnienie działania Twojego biznesu, a tym samym pozwoli na jego szybszy i stabilniejszy rozwój. Taka inwestycja z całą pewności przyniesie ogromne owoce.

Co oferuje oprogramowanie JIRA?

Choć całe oprogramowanie składa się z kilku modułów, jego obsługa jest niezwykle intuicyjna i dla większości osób zupełnie bezproblemowa po skorzystaniu ze szkolenia JIRA. Co więcej, plusem tej złożoności jest fakt, że nie musisz korzystać ze wszystkich programów oferowanych w ramach JIRA. Możesz wybrać tylko te moduły, które są niezbędne dla prowadzenia Twojego przedsiębiorstwa, rezygnując z tych, których nie potrzebujesz. JIRA to elastyczne oprogramowanie, które bez najmniejszych problemów możesz doskonale przystosować do profilu swojego przedsiębiorstwa.
Całość składa się z sześciu modułów. Każdy z nich jest dedykowany innemu aspektowi komunikacji wewnątrzfirmowej. Pierwszy z nich zapewnia możliwość kompleksowego zarządzania dokumentacją przedsiębiorstwa. Kolejny odpowiada za koordynację i zarządzanie zasobami, jakie firma posiada (np. flota samochodowa). Trzeci moduł to świetne narzędzie ułatwiające wymianę informacji wewnątrz firmy, zarówno między poszczególnymi osobami, jak i działami. Kolejny program jest świetną pomocą przy prowadzeniu kartoteki pracowników. Piąty pozwala na przejrzystą ewidencję zgłoszeń oraz błędów, dzięki czemu możliwe będzie jak najszybsze reagowanie na nie. Ostatni z modułów odpowiada zaś za zarządzanie poszczególnymi zadaniami i projektami, co z kolei pozwala na większy wgląd w postępy, jak i sytuacje newralgiczne.
To oprogramowanie może stać się kluczowym narzędziem, które pozwoli na lepszą komunikację w Twojej firmie, co z kolei z całą pewnością przełoży się na pozytywne zmiany związane z rozwojem biznesu.

Dodaj komentarz