Opublikowany w Imprezy masowe

Fotki z imprez sylwestrowych mogą być jedyne w swoim rodzaju

Zabawa sylwestrowa co roku jest niepowtarzalnym wydarzeniem. Organizowane są wtedy duże bale, imprezy tematyczne, domówki czy plenerowe koncerty. Niezależnie od tego na jaką zabawę się wybierzemy, warto zadbać o odpowiednie uwiecznienie wspomnień. Co w tym roku będzie najbardziej popularne?

Wciąż na topie są zdjęcia typu selfie

nadal, nie tylko wśród nastolatków, największa moda panuje na robienie zdjęć telefonami komórkowymi typu selfie. Oznacza to trzymanie aparatu przed sobą i zrobienie zdjęcia z tak zwanej ręki. Takie zdjęcia łatwo wykonać, ponieważ wszechobecne smartfony mają w swoim wyposażeniu dobre aparaty fotograficzne, które to ułatwiają. To najlepszy sposób na pokazanie miejsca, w którym się znajdujemy lub zrobienia sobie fotki z imprez z przyjaciółmi bez proszenia kogokolwiek o pomoc. Producenci gadżetów i różnych akcesoriów wychodzą na przeciw potrzebą fanów takich zdjęć i dlatego stworzyli kijek do selfie. Dzięki niemu możemy podnieść nasz aparat wyżej, tym samym objąć naszym zdjęciem większą powierzchnię. Dla tych, którzy mają większy budżet domowy, dobrym sposobem jest użycie w tym celu latającego drona, który może wznieść się jeszcze wyżej i zrobić nam zdjęcie z jakiejkolwiek chcemy perspektywy i kątem. Tym samym stają się one niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Możemy się nimi podzielić ze znajomymi od razu, załączając je na nasze portale społecznościowe.

Śmieszne ujęcia i różne miny

Nie róbmy sztampowych zdjęć, na których wszyscy ustawieni są w rządku i sztucznie się uśmiechają. Warto fotografować momenty, których nie chcemy zapomnieć, a im bardziej spontaniczne fotki z imprez, tym lepiej. Nie róbmy zdjęć osobom jedzącym, bo jest to w złym guście, ale już zabawy czy toasty warto uwiecznić. Jeżeli organizujemy domówkę albo imprezę w sali, możemy dla naszych gości zamówić fotobudkę, która pozwoli im zrobić różne, śmieszne zdjęcia, z wykorzystaniem zabawnych dodatków, jak peruki, okulary, kapelusze czy różne tabliczki. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jeśli chcemy takie zdjęcia uzyskać bez wynajmowania maszyny, sami możemy przygotować takie gadżety, a zdjęcia robić aparatem cyfrowym. Będziemy je musieli jednak specjalnie wywołać, podczas gdy w fotobudce odbitki otrzymujemy natychmiast po wykonaniu czterech ujęć. Im ciekawsze zdjęcia, tym chętniej będziemy do nich wracać po latach.

Dodaj komentarz