Opublikowany w Budownictwo

Dobry olej opałowy Śląsk

Dobry olej opałowy Śląsk

Lekki olej opałowy Ekoterm Plus produkcji Polskiego Kombinatu Naftowego ORLEN S.A. jest paliwem przeznaczonym do zasilania kotłów centralnego ogrzewania powszechnie stosowanym przez przedsiębiorstwa, placówki publiczne, gospodarstwa domowe oraz w procesach przemysłowych w różnych gałęziach gospodarki. Dzięki małej zawartości siarki, dużej kaloryczności i dodatkom poprawiającym marka Ekoterm Plus cechuje się najdoskonalszą jakością, która zintegrowana z profesjonalizmem partnera ORLEN PetroTank zapewnia klientom długoletni komfort oraz zabezpieczenie użytkowania kotłów olejowych zasilanych olejem opałowym Ekoterm Plus. Przynależność ORLEN PetroTank do sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Oleju Opałowego PKN ORLEN S.A. umożliwia użytkownikom Spółki ciągłość sprzedaży oleju opałowego Ekoterm Plus oraz dostępność oleju na terenie całego regionu.

Olej grzewczy Ekoterm Plus

Charakterystyka
PKN ORLEN dokłada olej opałowy śląsk wyjątkowej staranności, by sprzedawane olej opałowy gliwice łączyły najdoskonalszą jakość i bezpieczeństwo eksploatacji. W dbałości o komfort użytkowania oleju napędowego grzewczego Ekoterm Plus ma dobrze dobrane składniki i dodatki uszlachetniające pozytywnie działające na oszczędność zużycia paliwa, i też na żywotność olejowych systemów grzewczych. Dla Państwa wygody olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus dostępny jest na terenie całego kraju.

Przeznaczenie
olej opałowy grzewczy Ekoterm Plus jest nowoczesnym paliwem grzejnym znajdującym wykorzystanie w kotłach ogrzewających budynki mieszkalne, kotłach parowych, piecach przemysłowych oraz technicznych. Proponowany przez nas produkt jest idealnym źródłem ciepła dla budynków nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

Więcej informacji na temat Oleju Napędowego Grzewczego Ekoterm Plus oraz możliwości zakupu można uzyskać na stronie www.ekoterm.pl

LOTOS RED to nowy produkt, olej opałowy przyjazny środowisku, znacznie przekraczający żądania ekologiczne, LOTOS RED znajduje zastosowanie jako paliwo do ogrzewania wszystkich budynków wyposażonych w instalacje zasilane lekkim olejem opałowym, LOTOS RED to optymalizacja pracy układu grzewczego i maksymalne olej opałowy gliwice wykorzystanie energii spalanego paliwa.
LOTOS RED to artykuł, który rozpoczął nową kategorię na lokalnym rynku: lekkie oleje opałowe nowej generacji, produkt wyróżnia olej opałowy śląsk się niską zawartością siarki (do 0,1%).
Ponadto LOTOS RED charakteryzuje się wysoką olej opałowy wytrzymałością na utlenianie oraz na działanie wody. Nawet przy długim przechowywaniu z oleju LOTOS RED nie osadzają się jego komponenty, natomiast na dnie zbiornika i w instalacji grzejnika nie powstaje nalot.
Wielka cena opałowa produktu daje wymierne korzyści w postaci olej opałowy gliwice większej mocy cieplnej, co oznacza, iż LOTOS RED jest wynikiem wydajnym: mniej oleju, więcej ciepła.